KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Değerli misafirimiz öncelikle Diseta Yapı ailesine hoş geldiniz. İlk kez 2001 yılında dekorasyon ve yalıtım malzemeleri üretimi ile sektöre ve siz değerli halkımıza hizmet vermeye başlayan firmamız Licoplas sıva,markası ile yepyeni bir ürünü sizin beğeninize ve taktirine sunmanın mutluluğu içerisindedir. İçeriğinde bulunan doğal elyaf, selüloz gibi malzemeler sayesinde aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı yaparak tescilli markaları, patentli ürünleri DIN EN ISO 9001:2008 belgeleriyle ekonomimize de katkıda bulunmaktadır.

TEMEL AMAÇ

Diseta Yapı’nın temel amacı, Türkiye’de ve dünyada ihtiyacı olan herkese doğru ürünleri, iyi hizmet, yüksek kalite ve tasarım ile doğru zamanda tedarik etmektir. Bunu gerçekleştirirken, gerektiğinde danışmanlık hizmeti vermek ve müşterilerinin tedarik öncesinde ve sonrasında en yüksek düzeyde memnun olmalarını sağlamaktır

GELECEK HEDEFİ

Licoplas, Türkiye’de gerçekleştirilen inşaat ve tadilat projeleri süresinde yüksek kalitede hizmet, ürün ve profesyonel anlayışı ile bu sürecin en etkin aktörlerinden biri olacaktır. Licoplas, nitelikli tedarik ve danışmanlık anlayışıyla, çalışanlarına verdiği değerle ve toplumsal sorumluluklarına gösterdiği özenle öne çıkar. Hedeflerini, sadece müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değil müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyici ve yönlendirici olmakla ortaya koyar.

 

STRATEJİK HEDEFLER

Şirketin stratejisi, müşteri odaklı hizmet vermek, müşterilerine yönelik özel ürünler ve çözümler geliştirmek, teknolojideki ve tasarım anlayışındaki değişimleri yakından izlemek, satış ve dağıtım kanallarını çeşitlendirerek arttırmaktır.